poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Zuzia i Wojtek

Jakiś czas temu stworzyłam dwie maskotki dla strony www.bezpieczneprzedszkole.com - Zuzię i Wojtka. Zuzia i Wojtek robili różne rzeczy, poprawne lub niepoprawne, bezpieczne lub niebezpieczne ;) Powstały na ich podstawie kolorowanki, gry planszowe i gry typu "memory". 

Rysunki miały być proste, kolorowe i radosne.Macie faworytów? ;)

Ja najbardziej lubię Zuzię i Wojtka pokazujących jak super można się bawić podpalaniem rzeczy... :D

14 komentarzy:

 1. Some kids want to watch the world burn! :D
  (literówka wcześniej)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czemu słuchanie muzyki na słuchawkach jest ":(", a na głośnikach ":)" ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi to musieli tłumaczyć, kurde! I dowiedziałam się, że słuchanie głośno muzyki na słuchawkach w tak młodym wieku może 1) niszczyć słuch i 2) być niebezpieczne bo dziecko nie wie co się dzieje dookoła oraz 3) nie słyszy mamy jak ta ją opiernicza, że obiad stygnie.

   Usuń
  2. słuchawki niszczą słuch w każdym wieku. walenie sobie decybeli prosto w kanał słuchowy nigdy nie jest zdrowe, a w słuchawkach tych decybeli zazwyczaj mamy więcej niż gdy słuchamy z głośników w rozsądnej odległości. poza tym słuchawki zatykają uszy, więc jak już chce się ich używać, to warto zainwestować w modele otwarte, które zapewniają wentylację.

   Usuń
 3. Świetna robota!
  illustranja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że posłużą dzieciom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Urocze :) Sama czasem lubię rysować takie chibi postaci. Moi faworyci: Zuzia jedząca chipsy (chociaż chipsy są zueee) oraz Zuzia bawiąca się smokiem ;D Zabawkowy smok naprawdę ciekawie Ci wyszedł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie kochane, rzadko małe dzieci nie wyglądają na straszne golumy. D: Moim faworytem jest zuzia na kajaku. Długo myślałam nad tym dlaczego pływanie na kajaku jest złe XD

  OdpowiedzUsuń
 7. Chwilkę...to w końcu można pływać na kajaczkach, czy nie? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. W KAPOKU. Znajdź różnicę... :P

   Usuń
 8. Odpowiedzi
  1. Attention Deficit Disorder is seriouOH LOOK PICTUREZ

   Usuń
 9. Moim faworytem poza młodymi piromanami jest Zuzia w kajaku. Wygląda jakby żeglowała w cytrynie. Serio.. cytryną przez świat. Nie wiem czemu, ale bardzo mnie to śmieszy. I nie rozumiem czemu Wojtek nie może wybiegać z miejsca pożaru, tylko się na kolanach wlecze. W sumie może chodzi o to, że chcą, żeby dzieci wyłaziły wolniej, to może spłoną, a potem rodzice nie muszę się już z nimi użerać. Czy nie? :3

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...