niedziela, 1 grudnia 2013

Programistyczny kubek i przypominajka o świątecznych zamówieniach

Dla Rafała, który jest już stałym klientem, zrobiłam jakiś czas temu grafikę na kubek do pracy, żeby mógł opieprzać współpracowników, że zabrali jego ;)

Dowód, że kubek biurko stroi jest:


I chyba nie pojawiły się jeszcze na blogu dwie grafiki które wrzucałam na fb:Przy okazji przypominam, że jeszcze tylko kilka dni macie na zamówienie ewentualnego obrazka na prezent świąteczny. Co roku zgłaszają się do mnie zapominalscy którzy 20 grudnia przypominają sobie, że ups, czas na prezent, i czy bym mogła taki mały, prosty, tylko szybko, bo jutro trzeba drukować żeby zdążyć. Zdecydowaną większość z tych osób muszę odesłać z kwitkiem, bo zawsze mam najwięcej pracy na ostatnią chwilę.

Więc zachęcam do zamawiania obrazków na świąteczne prezenty już teraz :) im później, tym niestety mniejsza szansa, że jeszcze będę miała wolne sloty ;)

Tak samo z kolczykami i figurkami - tu trzeba dodać tydzień na przesyłkę.

2 komentarze:

  1. Sama się właśnie zastanawiam, czy nie zrobić kubka lub dwóch dla znajomych na Mikołajki, tak ode mnie. Muszę się zmusić do szybszego zastanawiania, aby zdążyć na czas :) Uśmiałam się z Bezrobocia, pokazałam Mojemu przyszłemu magistrowi :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bezrobocie, no jakbym siebie widziała na rozdaniu dyplomów ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...